Mazdent to gabinet stomatologiczny, który oferuje szeroki zakres usług z zakresu stomatologi estetycznej, protetyki, endodoncji, chirurgii i periodontologii.

Dzięki wielu inwestycjom w innowacje jesteśmy w stanie konkurować na najwyższym poziomie.
Nasz zespół tworzą lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie. Celem naszej praktyki jest przede wszystkim zadowolenie naszych klientów.

Poznaj nas bliżej

Dzięki naszym specjalistom, możemy oferować pełny zakres usług stomatologicznych oraz stomatologii estetycznej.

Magdalena Stachurska

Lekarz dentysta

leczenie chorób przyzębia, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca

Katarzyna Kucharczyk

Lekarz dentysta

stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca, endodoncja mikroskopowa

Lilia Mazur

Lekarz dentysta

stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna ,protetyka stomatologiczna

Justyna Zaręba

Lekarz dentysta

stomatologia zachowawcza, endodoncja mikroskopowa, stomatologia dziecięca

Piotr Romanowicz

Lekarz dentysta

specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją
stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, endodoncja mikroskopowa

Jakub Janowski

Lekarz dentysta

endodoncja mikroskopowa, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna

Jakub Tusiewicz

Lekarz dentysta

stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna

Joanna Grasza

Lekarz stomatolog

specjalista chirurgii stomatologicznej, konsultant wojewódzki w dziedzinie chirurgii stomatologicznej
implantologia, chirurgia stomatologiczna

Piotr Mazur

Lekarz stomatolog

stomatologia zachowawcza ,stomatologia estetyczna, protetyka stomatologiczna

Maciej Stachurski

Dr n. med., lekarz dentysta

protetyka stomatologiczna, stomatologia zachowawcza,stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna,

Jerzy Błaszczak

Dr n.med. specjalista ortodonta

ortodoncja

Agnieszka Mazur

Manager

manager, rejestratorka medyczna

Agnieszka Wójtowicz

higienistka stomatologiczna

Karolina Kurzepa

asystentka stomatologiczna

Bożena Traczyńska

asystentka stomatologiczna

Anna Wiórko

rejestratorka medyczna

Wyposażenie naszych gabientów

W naszych gabinetach dysponujemy nowoczesną aparaturą, za pomocą której możemy leczyć naszych pacjentów maksymalnie profesjonalnie i efektywnie.

Mikroskop ZUMAX 2360

Dzięki nowej wersji obiektywu VarioDist zwiększono jeszcze bardziej długość roboczą pracy, dla zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeprowadzanych zabiegów.

Unit stomatologiczny Sirona Intego Pro

Chcemy nie tylko spełnić oczekiwania naszych klientów - naszą ambicją jest im zaimponować. Jakość, wydajność i serwis są dla nas kluczowe. Unity stomatologiczne firmy Sirona łączą w sobie wysoką jakość z prawdziwymi innowacjami, które istotnie podnoszą komfort pacjenta i jakość pracy.

XIOS Supreme Radiografia Cyfrowa firmy Sironaw

Radiografia XIOS XG SUPREME to najnowszy model radiografii cyfrowej firmy Sirona.
Uniwersalny oraz sprawdzony system komunikacji z komputerem PC (USB 2.0) pozwolił osiągnąć niebywałą wygodę obsługi oraz mobilność urządzenia w gabinecie. Oprogramowanie Sidexis XG dzięki intuicyjnej obsłudze oraz zintegrowanej bazie pacjentów pozwala na łatwe i szybkie odnajdywanie, wyświetlanie oraz edycję obrazów RVG

Mikrosilnik do implantów Implandmed
SI-923S- N1 firmy W&H

Nowy Implantmed gwarantuje większe bezpieczeństwo dla lekarza i pacjentów.
Intuicyjny panel dotykowy oraz kolorowy wyświetlacz to najwyższy komfort pracy.
Oferuje funkcje automatycznej kontroli podczas gwintowania i implantacji oraz automatycznego sterowania momentem obrotowym.

Aparat RTG firmy Sirona Heliodent Plus

Nowoczesny i bezpieczny aparat rentgenowski wyposażony w generator wysokiej częstotliwości.
Intuicyjne sterowanie, kolorowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny, ustawianie parametrów ekspozycji, jak również trwałość i niezawodność czynią nowy aparat Sirony Heliodent PLUS jednym z najchętniej wybieranych modeli aparatów RTG na polskim rynku.

Autoklaw Sirona DAC Universal

W pełni aktywny w walce z wirusami. Sterylizacja w DAC Universal S to nie tylko działanie bakteriobójcze i grzybobójcze, lecz także w pełni udowodniona aktywność wirusobójcza.

Myjka ultradźwiękowa
Omnident Elmasonic Denta Pro

Myjka ultradźwiękowa do drobnych narzędzi stosowanych w stomatologii.
Możliwość zastosowania różnych płynów, w zależności od oczekiwanych rezultatów oraz czyszczących elementów. Ultradźwięki docierają do trudnodostępnych miejsc i powstające zjawisko kawitacji, które polega na wytworzeniu w roztworze myjącym olbrzymiej ilości fal ciśnieniowych w postaci implodujących pęcherzyków powietrza, które odrywają zanieczyszczenia od podłoża.

Lupy okularowe HR-C firmy Heine

Lupy HRP zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pole widzenia było jak najszersze, a głębia ostrości możliwie jak największa przy danym powiększeniu.

Piaskarka AIR-N-GO®

To pierwsza dwufunkcyjna piaskarka, która daje większe możliwości pielęgnacji i leczenia przy zastosowaniu jednej rękojeści. Urządzenie występuje w dwóch wersjach: Supra, które wyróżniają szczególne możliwości względem uzyskiwania doskonałych efektów kosmetycznych dzięki szybkiemu, skutecznemu i bezbolesnemu polerowaniu, które jest przy tym delikatne dla dziąseł i zębów. Wersję Perio wyróżnia z kolei prosta i skuteczna droga do przydziąsłowego leczenia chorób przyzębia i zapalenia tkanek okołoimplantowych.

SpectroShade do doboru koloru zębów

Dobór koloru zębów jest jednym z trudniejszych zadań w stomatologii. Szczególną trudność sprawia dobór koloru uzupełnienia pojedynczego zęba z przodu. Potrzeba dostosowania koloru korony protetycznej do zębów własnych pacjenta jest trudna ze względu na ograniczone możliwości ludzkiego oka, a na nasz odbiór koloru wpływa rodzaj światła, pora dnia, cera, makijaż, a nawet kolor ubioru pacjenta. Istnieje więc duże ryzyko popełnienia błędu. Niewłaściwie dobrany kolor dyskwalifikuje nową koronę, nawet najlepiej wykonaną pod innymi względami protetycznymi.

Endopilot Comfort Plus

EndoPilot łączy w sobie wszystkie potrzebne urządzenia w endodoncji, gwarantując prostą i intuicyjną obsługę na dużym ekranie dotykowym. System mikrosilnika endodontycznego zapewnia bezpieczną pracę poprzez zastosowanie opatentowanego systemu redukcji momentu obrotowego przy wierzchołku.

Aparat Pantomograficzny ORTHOPHOS XG 3D Ready

Duża ilość zaawansowanych programów pantomograficznych umożliwia postawienie właściwej diagnozy, zwłaszcza w trudnych przypadkach urazowych czy też przy zdjęciach pacjentów z anomaliami anatomicznymi. Aparat przeznaczony do wielostanowiskowych klinik stomatologicznych, ortodontycznych i implantologicznych.

Aparat do Ozonoterapii Ozonytron XP + OZ

Jest to nieocenione rozwiązanie w profilaktyce próchnicy zarówno u dorosłych jak i u dzieci Poprzez dezynfekcję kieszonek oferujemy skuteczne narzędzie w leczeniu zmian periodontelagicznych. W pierwszej fazie zabiegu osuszane są kieszonki zarówno z płynów fizjologicznych jak i krwi (stany zapalne) gromadzone w odrębnym zbiorniku tak aby w kolejnej fazie wnikać nawet w głębokie kieszonki dziąsłowe.

Autoklaw MelagVacuklav 24

Autoklaw Melag Vacuklav 24 to urządzenie pozwalające na sterylizację instrumentarium do bezpośredniego użycia. Po uaktywnieniu podgrzewania wstępnego, możliwa jest sterylizacja nieopakowanych instrumentów, np. końcówek stomatologicznych i turbin, z zastosowaniem próżni frakcyjnej w trakcie 15 minut.

Zadbaj o zdrowy uśmiech

W Mazdent akceptujemy płatności kartą oraz płatności ratalne.
Nasze gabinety są klimatyzowane i dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Umów się na wizytę już dziś!